Dagoberto is een erg gulzige krokodil, hij houdt van snoep en frisdrank, en een van zijn favoriete bezigheden is televisie kijken terwijl hij popcorn eet. Op een dag wordt Dagoberto verrast door vreselijke kiespijn, waardoor hij naar de tandarts moet.
Leer met dit boek hoe belangrijk het is om goed voor je tanden te zorgen en een goede mondhygi ne te hebben. Een eenvoudige en leerzame manier om te leren hoe je je tanden moet poetsen en hoe belangrijk goede voeding is in het leven van kinderen.
Een bezoek aan de tandarts kan leuk zijn; het is uiterst belangrijk om vanaf jonge leeftijd goed voor je tanden te zorgen. Als je kind bang is om naar de tandarts te gaan, is dit boek speciaal voor hem of haar geschreven. Op een speelse manier behandelt dit boek zowel het aspect van het bezoek aan de tandarts als de noodzaak van regelmatige tandartsbezoeken. Een ander belangrijk onderwerp dat in dit boek aan bod komt, is het voorkomen van tandproblemen en twee keer per jaar naar de tandarts gaan. Kinderen kunnen erg bang zijn voor hun eerste bezoek aan de tandarts en dat kan in de toekomst tot problemen leiden.Naast een mooi boek om te lezen zonder elektronische apparaten, behandelt dit kinderboek de noodzaak om kinderen bewust te maken van gezond eten en voldoende water drinken gedurende de dag, en hen aan te moedigen om veel fruit te eten.
Door de begrijpelijke aanpak zullen kinderen het belang van watergebruik op aarde begrijpen en respect hebben voor natuurlijke hulpbronnen en ecologie. Het is belangrijk om bewust te worden van een respectvol gebruik van water en onnodige verspilling te voorkomen.
Dagoberto krijgt een gelukkiger leven nadat hij deze principes heeft geleerd en is zich meer bewust van zijn lichaam en respectvol ten opzichte van de natuurlijke hulpbronnen van de planeet Aarde.
Dit boek is onafhankelijk uitgegeven.